90% naszych pacjentów to chorzy, którym medycyna akademicka nie potrafi pomóc...

Toksyny.

Jak pozbyć się toksyn z organizmu ?

Jest wiele produktów na półkach, które mają właściwości odtruwające. Sok z kiszonej (nie kwaszonej bo to są dwie różne rzeczy), czy kiszonych (też nie kwaszonych) ogórków to tradycyjny detoks stosowanych przez nasze babcie. Kolejnym znakomitym składnikiem jest imbir. Ma właściwości rozgrzewające ale i również oczyszczające nasz organizm. Śiwerzy imbir kroimy w grube plastry. Gotujemy przez kilka minut w wodzie, dodajemy soku z cytryny. Pijemy na czczo, wywar oczyszcza organizm z toksyn, przyspiesza metabolizm, można go polecić osobom dbającym o linię.
Kolejna fantastyczna rzecz to burak czerwony. Polecamy trzydniową dietę podczas której unikamy smażonych potraw, do każdego lekkiego posiłku dodajemy miseczkę jarzynki buraczanej. Ważny jest sposób przygotowania buraków. Najlepiej jest upiec go w piekarniku w całości lub grubych plastrach do miękkości, lub ugotować na parze.
We szystkich przypadkach wanże jest picie wody, potzrebne by wypłukać toksyny z organizmu. Najlepiej by to była letnia woda przegotowana z cytryną. Warto też rano wypić napar z siemia lnianego. Wieczorem zalewamy gorącą wodą, rano otrzymujemy kleisty płyn o zdrowotnych właściwościach.
Cofnij się