90% naszych pacjentów to chorzy, którym medycyna akademicka nie potrafi pomóc...


PRZERWA URLOPOWA DO 24 SIERPNIA

Mukowiscydoza.

Mukowiscydoza ciężka nieuleczalna choroba genetyczna powodująca przeróżne problemy zdrowotne. Gabinet nasz zajmuje się usuwaniem zakażeń bakteryjnych cząsto występujących w tej chorobie i trudnych do usunięcia poprzez długotrwała antybiotykoterapię. Terapia biorezonansowa pozwala na dość szybkie i skuteczne pozbycie się wcześniej wykrytych bakterii.
Zgłosiła się do nas Zosia (imię zmienione) 4 lata chora na mukowiscydozę z zakażeniem bakteriami chorobotwórczymi gram ujemnymi: Pseudomonas aeruginosa, streptococcus ham, streptococcus virdinas, Dyspespie coli. Wcześniej dziewczynka poddawana była co najmniej trzymiesięcznej antybiotykoterapii która okazywała się bezskuteczna lub mało skuteczna i powodowała częste nawroty zakażenia. Zosia została poddana specjelnie skonstruowanej terapii biorezonansowej. W ciągu 2 tygodni pozbyła się wszystkich w/w patogenów. Poniżej zamieszczamy wynik wymazu potwierdzający skuteczność naszej terapii.
Kolejne dziecko, 6 latka z mukowiscydozą, u której długotrwała terapia antybiotykami nie przyniosła spodziewanych efektów. Terapia metodą biorezonansu skutecznie usunęło groźną bakterię Pseudomanas aureginosa. Wynik badania labolatoryjnego wykonanego w specjalistycznym szpitalu nie wykazał obecności patogenu.

Cofnij się