90% naszych pacjentów to chorzy, którym medycyna akademicka nie potrafi pomóc...

Biorezonans

Terapie wykonywane są za pomocą urządzenia Bicom 2000. jest ono bezpieczne i posiada najwyższy europejski certifikat ISO-9002 dla sprzętu medycznego. Urządzenie jest poddawane okresowym przeglądom serwisowym co gwarantuje poprawne działanie. To całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna metoda daje niezwykle skuteczne efekty w wspomaganiu leczenia chorób, schorzeń, nałogów alergii. Biorezonans BRT to metoda wykorzystująca naturalne promieniowanie wytwarzane przez komórki naszego organizmu. Jeśli są w nich zmiany patologiczne, pole to ulega zaburzeniu. Urządzenie Bicom 2000 odczytuje to pole, a następnie wytwarza własne pole magnetyczne, tak aby zniwelować nieprawidłowe i wzmocnić właściwe. Do każdej terapii ustalony zostaje oddzielny schemat. Terapia odbywa się etapami w sesjach ściśle określonych i sprecyzowanych do danej jednostki. Nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków. Terapie urządzeniem Bicom 2000 poprawiają funkcjonowanie większych struktur takich jak tkanki, narządy, układy. Pobudza organizm do regeneracji i przywraca mu naturalną równowagę. Urządzenie Bicom 2000 posiada szereg programów terapeutycznych i ustawień na różne dolegliwości. W zależności od schorzenia wykorzystuje się także specjalistyczne elektrody i sondy, których sygnał dociera głęboko do chorego organu.

Procedura BICOM a inne urzdądzenia i skanery.

Badanie biorezonansowe BICOM wykonywane ręcznie z analogowymi próbkami/ampułkami (technika stosowana przez nasz gabinet) to tzw klasyczny biorezonans i jest dokładniejsze od badania z próbkami cyfrowymi wgranymi do urządzeń innych producentów i dużo bardziej dokładne niż wszelkie skanery biorezonansowe organizmu (automatycznie skanują cały organizm i pacjent dostaje automatyczny wydruk z komputera z wynikiem badania. Skanery generują często najbardziej nieprawdopodobne diagnozy, np stwierdzają obecność 15 lub więcej groźnych pasożytów u jednej osoby, która nie skarży się na żadne dolegliwości. Dzieje się tak, ponieważ skanery działają na zasadzie pewnego szacunku i prawdopodobieństwa. Nie uwzględniają częstych tzw. „trudnych przypadków” i pacjentów wyczerapnych energetycznie przez chorobę przewlekłą lub zaburzenia hormonalne, o których chorzy nie wiedzą. Wskazania skanerów są często obarczone sporym błędem i mimo zastosowania techniki biorezonansowej ich wyniki należy traktować ze sporą rezerwą i raczej jako podpowiedź dla późniejszego dokładniejszego badania inną techniką. Do nas trafiają osoby, u których wcześniej skaner znalazł dużą liczbę pasożytów, osoby te zwykle przychodzą potwierdzić taką diagnozę i najczęściej jedynie część tych pasożytów można potwierdzić podczas starannego, ręcznego testowania BICOM, gdzie bioterapeuta interpretuje wynik z najwyższą starannością. Zwykle nie stwierdza się w organizmie części pasożytów wykrytych wcześniej skanerem, po prostu częstotliwości drgań tych pasożytów nie są obecne w organizmie, co należy zinterpretować, iż tych pasożytów po prostu nie ma. Kopie cyfrowe ampułek alergenów, bakterii, pasożytów itp. wgrane do pamięci różnych urządzeń biorezonansowych, skanerów, vegatestów nie są tak wierne jak analogowy oryginał w postaci ampułki. Badania wykonywane z zastosowaniem cyfrowych próbek wgranych do urządzenia są więc zwykle mniej precyzyjne.
Właśnie to jest powodem , że badanie biorezonansowe wykonywane ręcznie, z zastosowaniem ampułek trwa dłużej, jest trudniejsze od wykonywanego z użyciem ich kopii cyfrowych. Osoba wykonująca takie badanie musi być przeszkolona i kompetentna.
Podsumowując, najdokładniejsze są testy biorezonansowe z zastosowaniem szklanych ampułek, a najbardziej niedokładne są te wykonywane różnymi skanerami i powinny służyć jako podpowiedź do dalszej diagnostyki, a nie stanowić finalne badanie !
Cofnij się